Okulary przeciwsłoneczne

Twoje oczy będą Ci wdzięczne, jeśli zadbasz, by okulary przeciwsłoneczne, które nosisz były wyposażone w odpowiednie filtry – przede wszystkim filtr UV i polaryzację. Filtr UV odcina promieniowanie krótkofalowe odpowiedzialne za degradację i starzenie się struktur oka. Polaryzacja natomiast porządkuje światło docierające do oka i redukuje niekorzystne odbicia (np. od powierzchni wody, śniegu czy gorącego lub mokrego asfaltu) sprawiając, że obserwowany obraz jest bardziej przejrzysty i czytelny. Dzięki temu oczy mniej się męczą. Ponadto również samo zabarwienie soczewki okularowej ogranicza ilość światła wpadającego do oka, przez co zmniejsza światłowstręt i olśnienie.
Wszystkie te filtry ułatwiają widzenie podczas słonecznych dni i pomagają Twoim oczom czuć się swobodnie o każdej porze roku!

okulary sloneczne

Jednak okulary przeciwsłoneczne, to także oprawka. Powinna ona skutecznie osłaniać oczy przed promieniami światła i jednocześnie posiadać ciekawe wzornictwo, by dodawać Ci uroku.

Poszukaj okularów przeciwsłonecznych dla siebie w naszym salonie. Przy wyborze pomożemy Ci zadbać o wszystkie ważne aspekty – te wzrokowe i te estetyczne. Proponujemy bardzo dobre soczewki z niezbędnymi filtrami (barwienie, UV, polaryzacja) oraz ciekawe formy oprawek – modne, nowoczesne, klasyczne i sportowe. Z pewnością zaciekawi Cię nasza oferta!

Prócz okularów przeciwsłonecznych mamy w asortymencie również nakładki przeciwsłoneczne z polaryzacją oraz okularowe soczewki korekcyjne: fotochromowe, polaryzacyjne i barwione (do zamontowania w oprawce okularowej) dla osób potrzebujących jednocześnie korekcji wzroku i ochrony przed słońcem.

Zapraszamy do zapoznania się naszymi aktualnymi aukcjami >>