Okulary korekcyjne

Okulary korekcyjne są podstawową i najchętniej stosowaną metodą korekcji wady wzroku. Dlatego zajmują szczególne miejsce wśród naszych propozycji. Swoją ofertę kierujemy do osób, które noszą okulary od lat i chcieliby zmienić je na nowe, bądź pragną wymienić tylko soczewki w swoich własnych oprawkach. Zapraszamy też wszystkich, którzy jeszcze nie korzystali z korekcji wzroku, ale gorzej widzą, aby zbadali swój wzrok w naszym gabinecie optometrycznym oraz powierzyli nam wykonanie swoich okularów.

Posiadamy najnowszą kolekcję opraw i współpracujemy z czołowymi producentami soczewek okularowych, aby zapewnić Państwu dostęp do najlepszych produktów. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów nieustannie uaktualniamy i uzupełniamy nasze zasoby, aby móc zaoferować Państwu produkty jak najlepiej dostosowane do Państwa oczekiwań. W naszej ofercie znajdują się okulary korekcyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jesteśmy otwarci także na niestandardowe rozwiązania – np. okulary sportowe z korekcją i bez, indywidualnie dopasowane do użytkownika.

Wśród soczewek okularowych oferujemy Państwu soczewki mineralne (szklane) oraz organiczne (plastykowe) z różnego rodzaju powłokami uszlachetniającymi: utwardzeniem, antyrefleksem, barwieniem, polaryzacją, fotochromem itd. Wykonamy dla Państwa okulary jednoogniskowe do dali i bliży, dwuogniskowe, półprogresywne lub progresywne – w zależności od potrzeb (także przy wysokich i niestandardowych wadach wzroku). Do swojej pracy podchodzimy profesjonalnie i kreatywnie!

okulary
okulary
okulary

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w salonie!